Warning: Undefined array key "postbox" in /data/web/virtuals/214522/virtual/www/domains/podcast42.cz/wp-content/themes/Divi/includes/builder/feature/JQueryBody.php on line 249
Vyberte stránku

Já rád játra – ty rád játra. A hlavně ta svoje!

autor: MUDr. Strnadelová | Dub 4, 2022

Celostní medicína už podle názvu je … no prostě „celostní“.  Líbí se nám tato myšlenka. Tento přístup.  Konečně, není to žádná novinka. Je napsán už na smaragdové desce:

„Co je nahoře, je jako to, co je dole, a co je dole, je jako to, co je nahoře.“

Znamená to, že duch, stav mysli ovlivňuje tělo a jeho orgány, a obráceně.  A když je vše jak má být – v harmonii, pak máme skvělý předpoklad žít kvalitní život.
S MUDr. Strnadelovou, lékařkou celostní medicíny jsme se v kosmu našeho těla a duše zaměřili na játra. Povídali jsme si o tom, jakou roli hrají a jak poznáme, že nejsou v pohodě. O tom, jak to může vypadat, když se rovnováha kolem jater poruší. O tom, jak nám to naše tělo i mysl dá najevo a HLAVNĚ – co se s tím dá dělat.
Probrali jsme příznaky jako je pálení žáhy, únava, záněty šlach nebo bolesti hlavy. Zmínili jsme také, co naše skvělé trvanlivé, chemií napuštěné potraviny s námi dělají, JAK na detox a jaké jsou tři hlavní body v péči o nás a játra.